Kontakta oss

Anlita oss för pålitligt och snabbt utfört arbete till marknadsmässiga priser i Uppsala med omnejd. Vi är en heltäckande ytskiktsentreprenör som alltid håller tidsplanen. Att vi är heltäckande inom ROT-sektorn gör att du ofta bara behöver hantera en entreprenör, oss. Kontakta oss för mer information på telefonnummer: 018-15 00 75 eller via mejl: info@alfredholm.se.

Intresserad av att
jobba hos oss?

Läs mer på vår jobbsida om lediga tjänster och för att skicka in en jobbansökan.

Besöksadress

På grund av en vattenskada har vi under tiden flyttat från Nymansgatan 6B till en annan adress. Vi välkomnar dig att besöka oss på vår tillfälliga adress tills problemet är löst:

Björkgatan 75
753 23 Uppsala

Kontaktuppgifter

Andreas Ohlsson
VD

Tel: 018-481 60 21

E-post: andreas@alfredholm.se

Olle Ohlsson Björck
Ekonomichef

Tel: 018-481 60 27

E-post: olle@alfredholm.se

Matts Galmar
Projektledare

Tel: 018-481 60 23

E-post: matts@alfredholm.se

Mats Jansson
Projektledare

Tel: 018-481 60 25

E-post: mats@alfredholm.se

Johan Lundin
Projektledare

Tel: 018-481 60 26

E-post: johan@alfredholm.se

Sara Jensen
Projektledare

Tel: 018-481 60 28

E-post: sara@alfredholm.se

Mattias Romppala
Lager/Logistik

Tel: 018-481 60 24

E-post: mattias@alfredholm.se

Skicka ditt meddelande






    Kontakta oss

    Vi utför allt från mindre servicejobb till stora entreprenader

    Vår organisation omfattar målare, golvläggare, plattsättare och snickare. Alfred Holms ledord handlar om flexibilitet, tradition och kvalitet. Vi utför allt från mindre servicejobb till stora entreprenader. Kontakta oss för en heltäckande ytskiktsentreprenör som alltid håller tidsplanen.

    Begär kostnadsfri offert